Büyükşehir'den Muhtarlara 56 Bin 900 Adet Maske

İktisadi işletmesi MELSA şirketinde maske üretimine devam eden Muğla Büyükşehir Belediyesi, diğer yandan da kişisel korunmayı sağlayan maske ve dezenfektan konusunda vatandaşların ihtiyacını karşılıyor.

Büyükşehir'den Muhtarlara 56 Bin 900 Adet Maske

İktisadi işletmesi MELSA şirketinde maske üretimine devam eden Muğla Büyükşehir Belediyesi, diğer yandan da kişisel korunmayı sağlayan maske ve dezenfektan konusunda vatandaşların ihtiyacını karşılıyor. Bu kapsamda Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından il genelinde bulunan 569 muhtara maske dağıtıldı. Her bir muhtara 100’er adet maske dağıtımı gerçekleştiren Büyükşehir Belediyesi ekipleri toplamda 56 Bin 900 adet maskeyi muhtarlara ulaştırdı.

Konuyla ilgili olarak Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından şu ifadelere yer verildi:

“Muğla Büyükşehir Belediyesi olarak Kovid19 salgını ile ilgili mücadelemizi hızlı bir şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. Salgın ile mücadelede en etkin yöntemlerden birisi olan dezenfekte çalışmalarımıza il genelinde devam ederken diğer yandan da vatandaşlarımızın en önemli ihtiyaçlarından birisi olan maske dağıtımına devam ediyoruz. Bu kapsamda da il genelinde bulunan 569 muhtarımıza 100’er adet olmak üzere toplam 56 Bin 900 adet maske dağıtıldı. Kovid19 salgını ile mücadelemiz tüm hızıyla devam edecek”

Kaynak: İHA

Haber48


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali
Ali - 7 ay Önce

Muhtarlık sistemi işlevini bitirdi e-devlet üzerinden bütün işler yapılıyor bütün ölümlü kavgalar oluyor bütçeye yükü 8 katrilyon derhal kaldırılmalıdır

SIRADAKİ HABER

banner8

banner7