Deran Group, Türkiye’de Gayrimenkul ve Otomotiv Sektörü Üzerine Ödül Alacak

Türkiye'de yeni yayın hayatına girecek olan Muğla Genç TV’nin lansman ödül gecesinde kimlerin ödül alacağı çok konuşulurken, kulislerde ismi geçen bir diğer yatırımcı firma belli oldu.

Deran Group, Türkiye’de Gayrimenkul ve Otomotiv Sektörü Üzerine Ödül Alacak

Adana’da, İnşaat, Gayrimenkul ve Otomotiv sektöründe kurumsal yapısıyla güven oluşturan Deran Group İnşaat,Gayrimenkul ve Otomotiv Transfer Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Muhammet Deran en çok konuşulan isim oldu. Hilton Dalaman Sarigerme Resort & Spa'da düzenlenecek olan ödül gecesine ünlü iş adamları,sanat dünyası ve spor dünyasının en önemli isimleri yer alırken. Külliyeden önemli isimlerin de katılım sağlayacağı öğrenilen lansman gecesine, bakan ve bakan yardımcılarının yanı sıra üst düzey bürokratın da katılacağı öğrenildi. Muğla Genç TV'nin lansman gecesi için hazırlıkların tüm hızıyla ve titizlikle devam ettiği belirtildi.

Muğla Genç TV yöneticileri Ferhat Aydoğan ve Metin Gire’nin açılış konuşması ile yer bulacağı bu anlamlı ve özel gecede ünlü sunucuların sunumu ile ünlü sanatçıların sahne alacağı belirtildi. Gecede ödül alacak bir diğer isim Adana’da siyasetçi iş insanı olan Ahmet Muhammet Deran olacak. #DeranGroup #AhmetMuhammetDeran

Güncelleme Tarihi: 03 Haziran 2022, 21:49

Metin Gire

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});