HABER48 İMTİYAZ SAHİBİ METİN GİRE'DEN YENİ YIL MESAJI

Gazetemizin İmtiyaz Sahibi Metin Gire, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Metin Gire mesajında tüm islam aleminin yeni yılını kutladı.

HABER48 İMTİYAZ SAHİBİ METİN GİRE'DEN YENİ YIL MESAJI

Metin Gire'nin yeni yıl mesajı şöyle: 

"Acısıyla tatlısıyla, kötüsüyle iyisiyle, hüznüyle sevinciyle, kimi zaman umudun, kimi zaman da umutsuzluğun öne çıktığı bir yılı daha geride bırakıyoruz. Ülkemizi ve milletimizi etkileyen olayların akış hızındaki yoğunluk şuurlu ve sağduyulu her insanımızın dikkatini çekmektedir. Biten sene içinde mühim ve müessir olayların vuku bulduğu sarih bir hakikattir. Türk milleti zorluklarla ve sorunlarla kuşatılmış 2021yılında da varlık ve birlik mücadelesini inanmışlıkla ve yüksek bir iradeyle gerçekleştirmiştir. Milli bekamıza yönelik saldırı ve suikastlar azimle, sabırla, akılla, cesaretle ve milli dayanışmayla engellenmiştir.

2021 yılını geride bırakıyor, yeni ümitler ve beklentilerle 2022 yılına giriyoruz. 

2022 yılının vatanımız ve insanlık için hayırlara vesile olmasını diliyor; Sağlık, huzur, mutluluk, dolu bir yıl geçirmeniz dileğiyle yeni yılınızı cânı gönülden kutluyorum. 2022’nin devletimiz ve milletimize, İslam dünyasına, insanlığa hayırlara vesile olmasını yüce Rabbim’den niyaz ediyorum.

Neşe dolu yıllar geçirmenizi diler, saygılar sunarım.

Metin Gire"

Güncelleme Tarihi: 31 Aralık 2021, 16:06

Süleyhan Avşar


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER