Metin Gire'den Bayram Mesajı

Gazetemizin İmtiyaz Sahibi Metin Gire, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Metin Gire, mesajında korona virüsü tedbirleri konusunda uyarıda bulundu.

Metin Gire'den Bayram Mesajı

Metin Gire'nin bayram mesajı şu şekilde:


"Milletimizin manevi değerlerinin, sosyal yardımlaşma ve dayanışma geleneğinin en güzel, en anlamlı örneklerinin yaşandığı dini bayramlarımız; sevgi, saygı, yardımlaşma ve hoşgörü duygularının güçlenmesine, toplumun birlik ve beraberliğinin pekiştirilmesine ve geleceğe daha da güvenle bakmamıza vesile olan özel günlerdir. Bizleri manevi iklimiyle saran, kaynaştıran ve kucaklaştıran Kurban Bayramına ulaşmanın mutluluğu ve heyecanı içerisindeyiz.

Yüzyıllardır inancımızın temelini teşkil eden, bizleri birlik ve beraberlik içinde bugünlere getiren ve yarınlara taşıyacak olan bu güzel günleri, hayatımızın her gününe taşıyabilmek ve gelecek nesillere aktarmak için bir fırsat olarak değerlendirilmeliyiz.


Öte yandan, korona virüs salgını hala devam etmekte; sosyal mesafeye, hijyen kurallarına, maske takmaya, kalabalık ve kapalı mekanlardan uzak durmaya özen göstermeniz gerektiğini hatırlatmak isterim.
Bu duygu ve düşüncelerle; Kurban Bayramını en iyi dileklerimle kutlar, tüm insanlığa, ülkemize ve ilimize barış, huzur, sağlık ve mutluluk getirmesini, yakın coğrafyamız başta olmak üzere yaşanan tüm acıların sona ermesini temenni eder, saygılar sunarım."

Süleyhan Avşar


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});