Muğla'da Baba ve Oğlunu Öldüren Zanlı 100 Komando ve Drone İle Aranıyor

Menteşe'nin kırsal Zeytinköy Mahallesi'nde iki kişiyi öldürdüğü ileri sürülen ve firar eden katil zanlısı M.D. Menteşe İlçe Jandarma ve komando ekipleri, iz takip köpeği ve drone ile dağlarda aranıyor.

Muğla'da Baba ve Oğlunu Öldüren Zanlı 100 Komando ve Drone İle Aranıyor

Zeytinköy Mahallesi Gökçebelen Mahallesi'nde baba Erol Atmaca ve oğlu Emre Yiğit Atmaca evlerinin önünde ölü bulunmuştu. Cinayetin komşusu olan M.D. tarafından işlendiği ileri sürülürken, M.D. iki gündür aranıyor.

Menteşe İlçe Jandarma Komutanlığı ve Komando Birliğinden 100 personel, iz takip köpekleri ve drone ile dağlık alanda arama çalışması devam eden katil zanlısı M.D.’nin yakalanması için ekipler seferber oldu. Dağlık bölgelerdeki ahşap baraka, metruk binalar, mağaralar ve saklanabileceği tüm alanlar jandarma ve komando ekipleri tarafından taranıyor.

CİNAYET ŞÜPHELİSİNE YARDIM İDDİASI İLE GÖZALTINA ALINAN ŞAHIS ADLİYEDE

Dün sabah saatlerinden itibaren devam eden çalışmalar kapsamında, Muğla'nın Menteşe İlçesi Zeytinköy Mahallesinde baba ve oğlunu öldürdüğü şüphesi ile aranan Memduh D. 'ye yardım ve yataklık yaptığı iddiası ile gözaltına alınan şüphelinin arkadaşı M. D. adliyeye sevk edildi.Kaynak: Altar Zeyhan Fotoğraf: İHA

Haber48


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner7