MUĞLA İL EMNİYET MÜDÜR YARDIMCILIĞINA ÖNEMLİ ATAMA

Milas İlçe Emniyet Müdürü Turgay Ava, Muğla İl Emniyet Müdürlüğü'ne Müdür Yardımcısı olarak atandı.

MUĞLA İL EMNİYET MÜDÜR YARDIMCILIĞINA ÖNEMLİ ATAMA

Milas İlçe Emniyet Müdürü Turgay Ava, Muğla İl Emniyet Müdürlüğü'ne Müdür Yardımcısı olarak atandı. 

Milas İlçe Emniyet Müdürü Turgay Ava, dün akşam yapılan atama ile Muğla'ya Muğla İl Emniyet Müdür Yardımcısı olarak atandı. Milas İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne ise 2. Sınıf Emniyet Müdürü Erman Akkaya getirildi. 2017 yılının Ocak ayında ilçemizde göreve başlayan ve bu süre içerisinde başarılı çalışmalara imza atan Milas İlçe Emniyet Müdürü Turgay Ava, dün akşam yapılan atama Muğla İl Emniyet Müdür Yardımcısı oldu.

Turgay Ava, "Önceliğimiz ülkemiz geneli gündeminde olduğu terörle mücadeleydi. Ayrıca asayiş, mala karşı işlenen suçlarla da mücadelemizi sürdürdük. Milas halkının daha emniyetli, daha güvenli yaşamasını sağlamak için mesai arkadaşlarımızla birlikte her türlü gayreti sarf ettik. Kurum ve sivil toplum kuruluşlarıyla güzel ortak çalışmalarımız oldu. Bireysel olarak kurduğumuz dostluklarımız oluştu. Görev sürem boyunca Milas'tan çok memnun kaldım. İnşallah Milas halkıda bizlerden, yaptığımız çalışmalardan memnun kalmıştır" dedi.

Personeli ile vedalaşan ve bir mesaj yayınlayan Turgay Ava mesajında, "2 yıl 8 ay boyunca yapmış olduğum görevde 'iş disiplini, yeteneği, çalışkanlığı, kısacası liyakat' dışında kimsenin inancına mezhebine siyasi görüşüne memleketine bakmadım. Becerebildiğim kadar adil olmaya çalıştım. Hatasız, kusursuz olmak Allah'a mahsustur. Hatalarım kusurlarım olmuştur. Ben hepinize hakkımı helal ediyorum, belki bir gün yine bir yerlerde karşılaşırız. Bizler bu devletin memurlarıyız, istediğimiz yerde değil verilen yerde, verilen görevi yaparız. Hepinize kazasız, belasız hayırlı görevler, ailelerinizle birlikte sağlıklı, huzurlu uzun ömürler dilerim" ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 11 Eylül 2019, 11:12

Hulusi Çağrı Tezcan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1