Muğla İl Emniyet Müdürü Dilberoğlu'ndan Yeni Yıl Mesajı

Muğla Emniyet Müdürü Süleyman Suvat Dilberoğlu, yeni yıl mesajı yayınlayarak vatandaşları kurallara uyması konusunda uyardı. Dilberoğlu, “İlimizde, yılbaşı gecesinde de hiçbir üzücü olayın yaşanmaması için, vatandaşlarımızın trafik kurallarına uymalarını, alkollü şekilde direksiyon başına geçmemelerini özellikle rica ediyor, soruna değil çözüme ortak olalım diyoruz” dedi.

Muğla İl Emniyet Müdürü Dilberoğlu'ndan Yeni Yıl Mesajı

Muğla Emniyet Müdürü Süleyman Suvat Dilberoğlu yeni yıl dolaysıyla kutlama mesajı yayımladı.

Dilberoğlu mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Tüm insanlığın büyük ümitler beslediği yeni yıl, başarının, güzelliğin, mutluluğun, zenginliğin hedeflendiği,  kardeşlik ve dostluk bağlarının pekiştiği, inançların güçlendiği, beklentilerin arttığı, yeni ümitlerin filizlendiği bir yıldır. Geride bırakılan yıllar ise yaptıklarımızın ve yapamadıklarımızın değerlendirilmesi ve yeni hedeflerin belirlenmesi, gelecek adına daha sağlıklı, daha doğru kararların alınmasına, planlamaların yapılmasına vesile olur. Bütün yasadışı her türlü oluşum ve yapılanmalara karşı bugüne kadar yürüttüğümüz kararlı mücadelemizi 2022 yılında da aynı inanç, azim ve kararlılıkla sürdüreceğimizden kimsenin kuşkusu olmasın.  Şüphesiz bu mücadeledeki en büyük gücümüz ve motivasyon kaynağımız siz değerli vatandaşlarımızın bizlere verdiği destektir.”

“SORUNA DEĞİL ÇÖZÜME ORTAK OLALIM”

Dilberoğlu, “İlimizde, yılbaşı gecesinde de hiçbir üzücü olayın yaşanmaması için, her zaman olması gerektiği gibi vatandaşlarımızın trafik kurallarına uymalarını, alkollü şekilde direksiyon başına geçmemelerini, yaya geçitlerinde ilk geçiş hakkının yayaların olduğunu unutmamalarını, sağlık ve güvenlikleri için çalışan görevlilerimizin yönlendirmelerine destek vererek, yardımcı olmalarını, özellikle rica ediyor ve soruna değil çözüme ortak olalım diyoruz. Dünyanın en güzel şehirlerinden birisi olan Muğla’da, yeni bir yılı siz değerli Muğla’lı hemşehrilerimle birlikte karşılamanın sevincini paylaşıyor, Vatanımızın bölünmez bütünlüğü uğrunda canlarını feda eden aziz Şehitlerimizi rahmetle, kahraman Gazilerimizi minnetle yâd ederek, büyük umutlarla karşıladığımız 2022 yılının Ülkemize, Milletimize, tüm insanlığa sağlık ve mutluluk getirmesi temennisiyle, yeni yılınızı en içten duygularımla kutluyorum” dedi.

Kaynak: Bultenler

Güncelleme Tarihi: 31 Aralık 2021, 11:56

Süleyhan Avşar


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER