MUĞLA İL EMNİYET MÜDÜRÜ HAKAN ÇETİNKAYA'DAN VEDA MESAJI

Muğla İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya, Mardin İl Emniyet Müdürü olarak atanmasının ardından bugün bir veda mesajı yayımlayarak helallik istedi.

MUĞLA İL EMNİYET MÜDÜRÜ HAKAN ÇETİNKAYA'DAN VEDA MESAJI

19 Eylül 2019 tarihinde yayımlanan Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Muğla İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya, Mardin İl Emniyet Müdürlüğü'ne atanmıştı. Çetinkaya 4 buçuk yıllık İl Emniyet Müdürlüğü görevi süresince Muğla halkının güvenini ve sevgisini kazanmış, örnek uygulamalara imza atmıştı. Muğla İl Emniyet Müdürü görevinden ayrılan Hakan Çetinkaya, yayımladığı mesajla Muğla'ya veda etti.

Hakan Çetinkaya veda mesajında, "07.03.2015 tarihinden başlamış olduğum Muğla İl Emniyet Müdürlüğü görevimden, 19.09.2019 tarihli Kararname ile Mardin İl Emniyet Müdürü olarak atanmamdan dolayı ayrılıyorum. Muğla’da görev yaptığım süre içerisinde ilimizin huzur, güven ve asayişinin sağlanmasında Muğla’lı vatandaşlarımızdan büyük destek ve ilgi gördük. İnanıyorum ki bu karşılıklı destek, güven ve işbirliği devam ettiği sürece Muğla’nın huzur ve güvenliği daha üst noktalara taşınacaktır.

Bizlere ilgi, destek ve yardımlarını hiçbir zaman esirgemeyen Sayın Valimiz başta olmak üzere, tüm kamu kurum ve kuruluşlarımıza, yerel yönetimlerimize, sivil toplum örgütlerinin kıymetli yöneticilerine ve mensuplarına, çok sevdiğim çalışma arkadaşlarıma, muhtarlarımıza, basınımızın değerli temsilcilerine ve sevgili Muğla halkına teşekkürlerimi arz ediyor, sağlık, mutluluk ve başarı dolu günler temenni ediyorum.

Bu vesileyle yaşadığımız coğrafyanın vatan olmasında ve vatan olarak kalmasında canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmet, kahraman gazilerimizi minnet ve şükranla anarken, tüm Muğla’lı vatandaşlarımızı en kalbi duygularla selamlıyor, haklarını helal etmelerini diliyorum" ifadelerini kullandı. 

Metin Gire

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner7