Muğla Valisi Orhan Tavlı, Kurban Bayramı'nı Kutladı

Muğla Valisi Orhan Tavlı, vatandaşların Kurban Bayramı'nı kutladı. Tavlı, Kurban Bayramı sebebi ile bir mesaj yayımladı.

Muğla Valisi Orhan Tavlı, Kurban Bayramı'nı Kutladı

Vali Orhan Tavlı'nın Kurban Bayramı mesajında; 

"Saygıdeğer Muğlalılar;

Dayanışma, hoşgörü, sevgi, saygı ve kardeşlik gibi yüce değerleri yaşayıp, paylaştığımız bir bayramı daha birlikte idrak etmenin sevinci içerisindeyiz.

Bu önemli bayram günlerini fırsat bilerek, milli ve manevi değerlerimizi yaşatmak, birlik ve beraberliğimizi korumak, kardeşlik duygularımızı daha da güçlendirmek amacıyla sürekli dayanışma içerisinde olmalıyız.

Her bayram olduğu gibi bu bayramda da vatandaşlarımızın huzur ve güven içinde bir bayram geçirmelerini temin etmek amacıyla Valiliğimiz koordinesinde ilgili tüm kurumlarımız eliyle gereken önlemler alınmıştır. Bayram vesilesiyle araçlarıyla yollara çıkan tüm vatandaşlarımızdan bayram sevincimize gölge düşürmemek adına trafik kurallarına uymalarını, daha dikkatli olmalarını rica ediyorum. Trafik tedbirlerinin yanında salgınla mücadelede başarımızı kalıcı hale getirmek için alınan kurallara uyalım, maske, mesafe temizlik hassasiyetine riayet edelim. İçinde bulunduğumuz süreçte devletimizin kararlı mücadelesi ve milletimizin hassasiyeti sayesinde daha sağlıklı günlerde nice bayramlara ulaşma yönündeki inancımız tamdır.

Bu duygu ve düşüncelerle; Muğlalı hemşehrilerimizin, bayramını ilimizde geçirmekte olan tüm misafirlerimizin, tüm kamu kurumlarında çalışan mesai arkadaşlarımın, sivil toplum kuruluşlarının ve basın mensuplarının mübarek Kurban Bayramını kutlar, bayramın vatanımıza, milletimize ve tüm insanlığa sağlık, barış, huzur ve mutluluk getirmesini temenni ederim" ifadeleri yer aldı.

Süleyhan Avşar


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER