Muğla Valisi Tavlı Yetimler Gününde Çocuklarla İftarda Bir Araya Geldi

Muğla Valisi Orhan Tavlı, her yıl Ramazan ayının 15. gününe denk gelen Yetimler Günü dolayısıyla yetim ve öksüz çocuklarla iftar programında bir araya geldi. 

Muğla Valisi Tavlı Yetimler Gününde Çocuklarla İftarda Bir Araya Geldi

Menteşe Öğretmenevinde Muğla Valiliği, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğünce düzenlenen iftar programında Vali Orhan Tavlı ve eşi Ayşe Tavlı Hanımefendi masaları tek tek gezerek, iftara katılan çocuklar ve aileleri ile sohbet etti. 

Vali Orhan Tavlı, “Ramazanın anlamı birlikte olmak, paylaşmaktır. Sofralarımızı da yetimlerimizle, yakınlarıyla paylaşmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz. Bu vesileyle Ramazan ayının ülkemize, İslam dünyasına huzur getirmesini temenni ediyor. Rabbim Ramazan ayını en güzel şekilde geçirip, Bayrama sağlıkla, huzurla ulaşmayı nasip etsin. “ dedi.

İftar programına Vali Orhan Tavlı ve eşi Ayşe Tavlı Hanımefendi, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Ali Gemalmaz, İl Emniyet Müdürü Süleyman Suvat Dilberoğlu, İl Müftüsü Yaşar Çapçı, İl Milli Eğitim Müdürü Emre Çay, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Osman Toprakçı katıldı.

Kaynak: Bultenler

Metin Gire

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});