Muğlaspor'da Yeni Sezon Hazırlıkları

Yeni sezonda Bölgesel Amatör Lig'de mücadele edecek olan Muğlaspor'un Basın Sözcüsü Nihat Aktaş, basın mensupları ile bir araya geldiği toplantıda hazırlıklarla ilgili açıklamalarda bulundu.

Muğlaspor'da Yeni Sezon Hazırlıkları

Aktaş, "Önceliğimiz hocayla anlaşmak olacak. Ligi bilen bir hocayla şuan görüşüyoruz. Pazartesi günü akşam hocamızı açıklayacağız. 4 Milyon 690 bin lira kulübün borcu var. Bu borç eski yönetimlerden kaldı. Hiçbir futbolcumuzun alacağı yok. Hocayla anlaştıktan sonra transfer çalışmaları netleşecek. Görüştüğümüz çok sayıda futbolcu var" dedi.

"ALTYAPIDAN 4-5 GENÇ A TAKIMA ALINACAK"

Aktaş, "Altyapıdan izlediğimiz 4-5 futbolcumuz var. Bunlar A Takıma kazandırılacak. Bu sezon şampiyon olmak istiyoruz. Şehir olarak bir hava yakalamak istiyoruz. Bununla ilgili halktan destek istiyoruz. Bodrum ve Fethiyespor'un şampiyonluğu il genelinde olumlu bir havaya neden oldu. Biz de Muğla olarak tek çatı altında birleşmemiz gerekiyor. Şehrin en büyük markası olan Muğlaspor'un başarısı için hepimiz elimizi taşın altına koymamız gerekiyor. Eylül ayı sonu, Ekim başında ligin başlamasını bekliyoruz. Yaklaşık 3 ayımız var" dedi.

Kaynak : AltarZeyhan

Metin Gire

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});