ORTACA BELEDİYESİ ZABITA PERSONELİNE BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

Muğla'nın Ortaca ilçesinde, Ortaca Belediye Başkanı Alim Uzundemir başkanlığında, Zabıta Müdürlüğü personeli ile bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

ORTACA BELEDİYESİ ZABITA PERSONELİNE BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

Muğla'nın Ortaca ilçesinde, Ortaca Belediye Başkanı Alim Uzundemir başkanlığında, Ortaca Belediyesi Zabıta Müdürlüğü personeli ile, belediye yönetiminin de katılımıyla bir toplantı düzenlendi.

Düzenlenen Bilgilendirme Toplantısı'na Ortaca Belediye Başkanı Alim Uzundemir, Ortaca Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Kara, Ortaca Belediye Başkan Yardımcısı Bülent Öztürk, Meclis Üyeleri Zeki Doğaç, Ahmet Orhan, Volkan Metin ve Sebahi Yılmaz'dan oluşan heyet, Ortaca Belediyesi Zabıta Müdürlüğü personeli ile bir araya geldi.

Toplantıda konuşan Ortaca Belediye Başkanı Alim Uzundemir; "Biz büyük bir aileyiz. Bu büyük ailenin de ortak hedefi Ortaca'ya en iyi hizmeti verebilmek. Gece gündüz demeden meclis üyesi ekip arkadaşlarım ve sizler uyum içinde Ortaca için çalışıyoruz. Ben hepinize öncelikle Allah'tan güç, kuvvet ve çalışmalarınız için başarı diliyorum" dedi.

Hulusi Çağrı Tezcan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1