FAS DALAMAN'A CHARTER UÇUŞLAR YAPMAYA HAZIRLANIYOR! FAS DALAMAN'A CHARTER UÇUŞLAR YAPMAYA HAZIRLANIYOR!

İddiaya göre; olay anında bölgede bulunan kadının verdiği ilk ifadesinde yaşanan tartışmanın ardından Şahin’in başına taşla vurduğu ortaya çıktı.

Zafer Partisi Dalaman İlçe Başkanı Ramazan Şahin’den iki gündür haber alınamaması nedeniyle, hakkında arama çalışması başlatıldı. Ramazan Şahin’in (59) cep telefonundan son olarak Ortaca-Fethiye Karayolu Kocabel mevkiinde sinyal alındığı tespit edilince, ekipler olay yerine gitti ve Ramazan Şahin’in aracının yanında cansız bedenini buldu. Olay yerinde yapılan incelemenin ardından Ramazan Şahin’in cesedi, kesin ölüm nedeninin tespiti için Muğla Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

Olayla ilgili yapılan araştırmada Şahin’in kaybolduğu gün bir kadınla birlikte olduğu tespit edildi.

Gözaltına alınan kadın, ifadesinde, "olay günü Ramazan Şahin ile aralarında tartışma yaşadığını ve tartışmanın şiddetlenmesi ile kendisini kurtarmak için Şahin’in başına taşla vurduğunu, ardından olay yerinden ayrıldığını, ayrıldığı esnada Ramazan Şahin’in hayatta ve iyi durumda olduğunu" söylediği iddia edildi. İfadesinin ardından şüpheli kadının, tutuklanarak cezaevine gönderildiği öğrenildi.

Olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlatılırken, Adli Tıp Kurumu’ndan gelecek rapor doğrultusunda soruşturmanın devam edeceği öğrenildi.

Kaynak: iha