Haber 48

ÇILGIN BAŞKAN ADAY ADAYINDAN ÇILGIN MESAJLAR…

ÇILGIN BAŞKAN ADAY ADAYINDAN ÇILGIN MESAJLAR…
450 Okunma
13 Aralık 2018 - 18:04

Yerel seçimlerde Adalet ve Kalkınma Partisi’ne Ortaca Belediye Başkan aday adaylığı başvurusu yapan Samahattin Nazlı, sosyal medyadaki paylaşımlarıyla konuşuluyor. “Çılgın Başkan” lakabıyla ünlenen Samahattin Nazlı, paylaşımlarındaki slogan ve danslarıyla dikkat çekiyor.

Muğla Ortaca’da öğretmenlik yapan Samahattin Nazlı, AK Parti Ortaca Belediye Başkan aday adaylığı başvurusunda bulundu. Samahattin Nazlı’nın adaylığı tartışma konusu olurken, aday adayının sosyal medya mesajları da dikkati çekiyor. Sosyal medyada “Çılgın Başkan” lakabıyla ünlenen Samahattin Nazlı, sosyal medya hesaplarında ilginç slogan ve komik danslarıyla gündeme geliyor. “Ortaca Aşığı ‘Çılgın Başkan’ Samahattin Nazlı geliyor” diyen Samahattin Nazlı, vaatlerine ilişkin de, “Dünya’nın en güzel insanları Ortaca halkım… Ortaca’ya öyle çılgın projeler yapacağım ki, halkım akıl tutulması yaşayacak” şeklinde mesajlar paylaşıyor. Mesajları ve vaatlerinde sosyal konulara da yer veren Samahattin Nazlı, “Alevi evleri açılıp sorunlarını dinleyip gelenek ve göreneklerini yaşayışları canlandırılacak. İftar çadırı neden kalktı, anlamakta güçlük çekiyorum, kahroluyorum. Altını kırmızı çizgiyle çiziyorum, kesinlikle iftar çadırı kurulacak” ifadesini kullanıyor. Samahattin Nazlı, “Adaletin olduğu yerde huzur mutluluk ve neşe olur.” açıklamasında da bulunuyor.

İşte o paylaşımlar…

KÖŞE YAZARLARI
Bu Site Muğla Web Tasarım tarafından yapılmıştır

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haberayturk.com adresine aittir. Haberlerin ve görsellerin izinsiz kopyalanması yasaktır.

DMCA.com Protection Status