10:03 Gündem Haberleri

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, 41 ilde eş zamanlı düzenlenen 'Narkoçelik-12' operasyonlarında 268 şüphelinin yakalandığını bildirdi.

09:37 Milas

Milas ilçesinin Boğaziçi Mahallesi'nde henüz tespit edilemeyen bir nedenle başlayan yangın, makilik ve otluk alanda hızla yayıldı. Rüzgarın da etkisiyle ormanlık alana sıçrayan yangın ekiplerin yoğun çabası sonucunda kontrol altına alındı.

09:28 Marmaris

Muğla’nın Marmaris ilçesinde bir sosyal tesis inşaatında kullanılan çelik kalıp, işçilerin üzerine düştü. 1 işçi hayatını kaybetti, 1 işçi de yaralandı. Olayla ilgili 2 kişi gözaltına alındı.

12 saat önce Ekonomi Haberleri

Promosyon ödemesi daha iyi olan bankalara geçmek isteyen emekliler engele karşılaşmaya başladı. Emekliler, hesabını başka bankaya taşımak isterken kullandıkları kredilerden kaynaklı faiz engelleriyle karşılaşıyor. Kredi kullanan emekliler, banka değiştirirken ek bir maliyetle karşı karşıya kalıyor.

13 saat önce Gündem Haberleri

Trabzon'da görevli olan bir polis memurunun Bitlis İl Emniyet Müdürü'nün eşiyle ilgili "Bombacı Mülayim01" rumuzuyla sosyal medya üzerinden ortaya attığı iddia kenti karıştırdı. Bitlis Valiliği konuyla ilgili yaptığı açıklamada polis memurunun gözaltına alınarak Bitlis'e getirildiği, ona istihbarat sağlayan kentteki 2 polis memurunun da tespit edilerek yakalandığı belirtildi.

14 saat önce Fethiye

FETÖ/PDY silahlı terör örgütüne üye olma suçundan aranan ve KHK ile rütbeleri ve unvanları geri alınan emniyet müdürü, Muğla’nın Fethiye ilçesinde yakalandı. FETÖ firarisinin bir noterde işlem yaptırırken yakalandığı ortaya çıktı.

15 saat önce Eğitim Haberleri

Cumhurbaşkanı Erdoğan öğretmen atamalarıyla ilgili binlerce öğretmenin beklediği açıklamayı yaptı. "Bir miktar" atama yapacaklarını belirten Erdoğan, Milli Eğitim Bakanı'nın konuyu çalıştığını belirtti. Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin ise konuyla ilgili çalıştıklarını ancak takvim ve sayının belli olmadığını açıkladı.

16 saat önce Menteşe

Muğla’nın Menteşe İlçesinde sürücüsünün virajı alamadığı kamyonet yan yattı. Tek taraflı kazada kamyonetteki iki yolcu hafif şekilde yaralandı. Aynı dakikalarda Kafaca kavşağında da bir kaza yaşandı. İkinci kazanın sadece maddi hasarla atlatılması büyük teselli oldu.

18 saat önce Sağlık Haberleri

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, randevu sorununu çözmek için alınacak olan yeni tedbirlere ilişkin, "Yakında devreye girecek yöntemle iki randevusunu aldığı halde ikinci kez randevusuna gelmeyenlerin randevu almasını 15 günlük zaman dilimi için bütün branşlara randevuya kapalı hale getireceğiz" dedi.

19 saat önce Marmaris

Muğla’nın Marmaris ilçesinde baharın gelmesi ile birlikte yaz mevsiminin en çok tüketilen meyvelerinden olan erik tezgahlara düştü. Kilogram fiyatının 350 lira ile 500 lira arasında değiştiğini belirten manavlar yabancıdan ziyade yerli vatandaşların eriğe talep gösterdiklerini belirtti.

Anket


ÇOCUKLARA OKULLARDA YETERLİ PSİKOLOJİK DESTEK VERİLDİĞİNİ DÜŞÜNÜYORMUSUNUZ ?

Ankete Katıl