31 Mart'taki yerel seçimler öncesi ilçe genelinde her gün ziyaretlerine devam eden Başkan Adayı Serkan Yazıcı bu sabah Marmaris Yalancıboğaz’da bulunan Yat Marina’da tekne bakım onarım emekçileri, yat kaptanları ve marinanın yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelerek, sorunların farkında olduğunu ve çözümlerini de hazırladığını belirtti. Yazıcı, tekne bakım çalışması yapan işçiler ile beraber sohbet etti öğlen yemeği yedi.

"MARMARİS'E YAKIŞMAYAN HİÇBİR GÖRÜNTÜ OLMAYACAK"

MARMARİS'TE ANNE DEHŞETİ! SEVGİLİSİYLE BİRLİKTE KABUSU YAŞATTILAR MARMARİS'TE ANNE DEHŞETİ! SEVGİLİSİYLE BİRLİKTE KABUSU YAŞATTILAR

Marmaris Yat Limanı’nda vatandaşlar ve esnaf ile de bir araya gelen Yazıcı Yat Limanı’nın yenileme işlemlerine de değinen Yazıcı "Bana yetki verildiği takdirde Marmaris’e yakışmayan hiçbir görüntü göremeyeceksiniz. Muhteşem güzelliklere sahip olan kentimizde 12 ay misafirlerimizi ağırlayacağız ’’ diyerek çok çalışacağını vurguladı.

Yazıcı, ziyaret programları dahilinde İçmeler Mahallesi’ndeki Dostlar kahvesinde mahalle sakinleri ile bir araya geldi. Serkan Yazıcı ‘Her mahalle için ayrı bir başarı hikayesi yazacağız. Çok çalışacağım bunu sizler de göreceksiniz birlikte başaracağız. İçmeler Denizi yeniden eski günlerdeki tertemiz olacak, gemiler geldi araştırmalara başladılar, sezon içinde ve bitiminde temizlikler yapılacak‘’ diyerek vatandaşlardan gelen talepleri dinledi soruları cevapladı.