IEEE Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi (MSKÜ) Öğrenci Kolu ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Genç Girişimciler Kurulu (GGK) Muğla İcra Komitesi ile Kadın Girişimciler Kurulu (KGK) Muğla İcra Komitesi ortaklığında Kariyer-in Muğla etkinliği düzenlendi.

MSKÜ Atatürk Kültür Merkezi (AKM)’nde gerçekleştirilen etkinliğe, Türkiye’nin çeşitli illerinde mühendislik ve teknoloji alanlarında eğitim gören yaklaşık 350 üniversite öğrencisi katıldı.

‘HANIMAĞA’ MUĞLA’DA BACAĞINDAN VURULDU ‘HANIMAĞA’ MUĞLA’DA BACAĞINDAN VURULDU

Muğla GGK ve KGK ortaklığında Muğla Odaları ve Borsanın destekleriyle gerçekleştirilen etkinliğe MUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Karakuş, Başkan Yardımcısı Mehmet Çahan, Meclis Üyesi Mehmet Dişcigil, Muğla GGK İcra Komitesi Başkanı Berke Altınsoy, Başkan Yardımcılar Alperen Meşeli, Beyza Kocadon, Birgül Demir, İcra Komitesi Üyeleri Hakan Serçe ve Atakan Ali Özkaya, KGK İcra Komitesi Başkan Yardımcıları Dr. Aslı Karataş ve Feray Sert katılım sağladı.

 Tüm gün süren etkinliklerde, Türkiye’nin önde gelen firmalarının temsilcileri yer alarak, üniversite öğrencilerini tecrübeleri, sektörlerinin iş piyasasındaki konumunun yanı sıra, kariyerlerine nasıl yön verebileceklerine ilişkin bilgi paylaşımında bulundu.