ORTACA’DAKİ SAPIKLIĞI MUHTARIN ŞÜPHESİ ÇÖZDÜ ORTACA’DAKİ SAPIKLIĞI MUHTARIN ŞÜPHESİ ÇÖZDÜ

Cumhuriyet Halk Partisi’nden Ortaca Belediye Başkan Aday Adayı başvurusunu daha önce yapan Selçuk Kamacı aday adayı olduğunu ilçe binasında düzenlediği toplantı ile kamuoyuna duyurdu. Toplantıya CHP Ortaca İlçe Başkanı Özcan Özsoy’un yanı sıra çok sayıda partili katıldı. Selçuk Kamacı ilçe binasının çok kalabalık olmasından dolayı açıklaması ilçe binasının bulunduğu iş hanı önünde yaptıktan sonra aynı açıklamasını ilçe binasında da gerçekleştirdi.
IMG_5822

“BELEDİYEMİZİ TEKRAR CHP’YE KAZANDIRMAK İÇİN ADAY ADAYI OLDUM”
CHP Ortaca Belediye Başkan Aday Adayı Selçuk Kamacı neden aday adayı konusunda “Bugün burada önemli bir ana şahitlik ediyoruz. Ortacamız konumu gereği önemli bir pozisyonda. Bugüne kadar yönetim şeklinden kaynaklanan sorunlar bizleri derinden etkilemektedir. Onun için bu sorunları daha planlı bir şekilde inceleyip yerinde çözmek için, belediyemizi tekrar CHP’ye kazandırmak için aday adayı oldum” dedi.
IMG_5835

“İYİ BİR ÖRGÜT OLUŞTURUP, ALANINDA UZMAN KİŞİLERLE BU SORUNLARI YERİNDE ÇÖZMEYE ÇALIŞACAĞIZ”
Ortaca’nın çok değerli olduğunu ifade eden Selçuk Kamacı “Bu anlamda birçok yapılması gereken projelerimiz var. Sorunlara ilişkin projelerimiz var. Bununla ilgili detaylı açıklamaları daha sonra yapacağım. Bu projeler Ortacamızın geleceği için çok önemli planlar, projeler. İnşallah hep birlikte birleşerek birbirimizi ötelemeden liyakate dayalı, katılımcı demokrasiye dayalı, bütün halkı içinde olduğu şekilde Ortacamızı yönetmeye talibiz. Bu yönetim şeklinin birlik beraberlik içerisinde örgütle olabileceğini düşünenlerdenim. Onun için iyi bir örgüt oluşturup, alanında uzman kişilerle bu sorunları yerinde çözmeye çalışacağız. Bu çözüm sırasında en önemli danışma merkezi siz Ortacalılar olacaktır” dedi

Kaynak: Haber48