484 ÖĞRENCİ KATILDI

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesinde (MSKÜ) her yıl düzenlenen ‘Sıtkı Koçman Rektörlük KupaÖğrenci Futbol Turnuvası’nın bu yıl 29.su gerçekleştirildi. MSKÜ öğrencileri arasında düzenlenen Futbol Turnuvasına 22 Fakülte/Yüksekokul takımı olmak üzere 484 öğrenci katıldı.

MUĞLA BÜYÜKŞEHİR OKÇULARI AVRUPA'DA FIRTINA GİBİ ESTİ! ŞAMPİYONLUK VE ALTIN MADALYAYLA DÖNDÜLER MUĞLA BÜYÜKŞEHİR OKÇULARI AVRUPA'DA FIRTINA GİBİ ESTİ! ŞAMPİYONLUK VE ALTIN MADALYAYLA DÖNDÜLER

FETHİYE İŞLETME BİRİNCİ OLDU

Takımların centilmence mücadele ettiği müsabaka sonucunda; Fethiye İşletme Fakültesi Takımı 1’inci, Yatağan Meslek Yüksekokulu Takımı 2’nci, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Takımı ise 3’üncü oldu.

ÖDÜL TÖRENİ DÜZENLENDİ

MSKÜ Spor Tesisleri Futbol Sahasında düzenlenen ödül törenine; Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Muğla Şube Başkanı Muhsin Erçetin, Sağlık, Kültür ve Spor (SKS) Daire Başkanı Şamil Türkay Aktürk, Spor Bilimleri Fakültesi Antrenörlük Eğitimi Bölümü Başkanı Prof. Dr. Kemal Göral, Yüksekokul müdürleri ve öğrenciler katıldı.

HAKEMLER DE ÖDÜL ALDI

Dereceye giren takımlar kupanın sahibi olurken, turnuvada görev alan hakemler ödüllerini Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Muğla Şube Başkanı Muhsin Erçetin’den aldı.

Kaynak: Haber48