SERVİSİ KAÇIRAN GENÇ KADININ ACI SONU! SERVİSİ KAÇIRAN GENÇ KADININ ACI SONU!

İzmir'de yaşayan 62 yaşındaki Cemile Yılmaz, liseye giderken sevgili olduğu Mustafa Yemen'den, 18 yaşında hamile kaldı. Yemen'in ailesi ise evlenmelerine karşı çıktı. Yılmaz, 1980'de dünyaya getirdiği kızı Serpil'i, evlendiği Yusuf Yılmaz'ın nüfusuna kaydettirerek büyüttü.

Başka bir kadınla evlenen ve trafik polisi olan Yemen'in de 1997'de kızı Gülşah, ardından da oğlu Kürşat, dünyaya geldi. İstanbul'da görev yapan Mustafa Yemen, 1990'da babasının İzmir'deki cenazesine giderken yaptığı kazada yaşamını yitirdi.

ANNESİNİN İTİRAFIYLA ÖĞRENDİ

Gerçeği artık saklamak istemeyen Cemile Yılmaz, 3 yıl önce kızı Serpil'e, biyolojik babasının Yusuf Yılmaz değil, Mustafa Yemen olduğunu söyledi. Gerçeği öğrenen Serpil Yılmaz, avukatı Varol Turbay aracılığıyla Ödemiş Aile Mahkemesi'ne başvurarak babalık davası açtı.

Mahkemenin kararıyla mezarı açılan Yemen'e DNA testi yapılınca, Serpil Yılmaz'ın yüzde 99.9 biyolojik babası olduğu belirlendi. Nüfus kaydı Mustafa Yemen'e geçirilen Serpil Yılmaz, babasından geriye kalan 30 milyonluk mirasa da ortak oldu.