Bölücü terör örgütünün saldırısı sonrasında hayatını kaybeden Piyade Sözleşmeli Er Müslüm Özdemir’in depremzede ailesine şehadet haberi kaldıkları çadırda verildi.Bölücü terör örgütünün saldırısı sonrasında hayatını kaybeden Piyade Sözleşmeli Er Müslüm Özdemir’in depremzede ailesine şehadet haberi kaldıkları çadırda verildi.

Şehidin ailesinin yaşadığı Kahramanmaraş’ın Dulkadiroğlu ilçesi Şerefoğlu mahallesindeki ev 6 Şubat depremleri sonrasında yıkılmış.

Şehidin ailesinin yaşadığı Kahramanmaraş’ın Dulkadiroğlu ilçesi Şerefoğlu mahallesindeki ev 6 Şubat depremleri sonrasında yıkılmış.

Şehit Müslüm Özdemir'in yürek yakan hikayesi! En büyük hayali depremzede ailesine ev almakmış
Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde, bir üs noktasına sızmaya çalışan teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan Piyade Sözleşmeli Er Müslüm Özdemir'in acı haberi, Kahramanmaraş'taki anne ve babasına ulaştı..

Ailenin evinin 6 Şubat'taki depremlerde yıkıldığı, şehidin annesi Ümmihani ile babası Ali Özdemir çiftinin, yaşadıkları konteyneri ısıtamadıkları için çadırda kaldıkları öğrenildi. Çiftin kaldığı çadıra acı haber sonrası 10 adet ısıtıcı bırakıldığı görüldü.

Irak'ın kuzeyinde sürdürülen Pençe- Kilit Harekatı bölgesinde, bir üs noktasına sızmaya çalışan teröristlerle çıkan çatışmada Piyade Sözleşmeli Er Müslüm Özdemir, şehit oldu. Şehit Özdemir'in acı haberi, Merkez Dulkadiroğlu ilçesinin Şerefoğlu Mahallesi'ndeki çadırda yaşayan baba Ali-Ümmihani Özdemir çiftine Dulkadiroğlu kaymakamı Fatih Çelikkaya ve yetkililer tarafından verildi. 3 çocuklarından tek oğlu olan bekar Müslüm'ün şehadet haberiyle Özdemir çifti gözyaşlarına boğulurken, ailenin yaşadığı çadır bölgesine Türk bayrakları asıldı..

'EVLENMEDEN ÖNCE SİZE EV ALACAĞIM' DEMİŞ
Özdemir ailesinin komşularından Nazire Keskin, acı habere çok üzüldüklerini belirterek, "Şehidimizin komşusuyuz. Annesiyle sürekli konuşurum ben, bugün yine konuştum. Çocuğun hayali 'Evlenmeden önce size bir ev alacağım' demiş. Bekardı, askere gitti, çok terbiyeli bir çocuktu, asil bir çocuktu. Evleri 2 katlıydı, amcaları üst katta oturuyordu, alt katta da bunlar oturuyordu. Depremde de ev gitti. Çadırda yaşıyorlardı" diye konuştu.

ET FİYATLARINI RAMAZAN BOYUNCA SABİTLEDİLER! ET FİYATLARINI RAMAZAN BOYUNCA SABİTLEDİLER!

'KONTEYNERİ ISITAMADIKLARI İÇİN ÇADIRDA KALIYORLARDI'
Komşulardan Hatice Gülbuyruk ise konteyneri ısıtamadıkları için ailenin çadırda kaldığını ifade ederek, "Konteynerde soba kuramazlar. Mecbur çadırda kalacaklar başka çareleri yok. Eşyaları konteynere koydular ama ısıtamadıkları için çadırda kalıyorlar. Yani çaresizler" dedi..

Depremzede şehit ailesinin yürek yakan fotoğrafları sosyal medyada da çok konuşuldu;

👇👇👇👇Depremzede şehit ailesinin yürek yakan fotoğrafları sosyal medyada da çok konuşuldu 👇