Hakkında paylaşılan iddialara yanıt veren Ilıcalı Adnan Oktar’ın bir zaman müridi olduğunu itiraf etti. Buna göre, bir dönemler Adnan Oktar'ın yanında yer aldı.

Acun Ilıcalı, iddia edilen Adnan Oktar tarikatıyla ilişkisine dair Enver Aysever’in Youtube yayınında açıklamalar yaptı.

2018 senesinde suç örgütü kurmak suçuyla 8 bin 658 yıl hapis cezası verilen Adnan Oktar'ın arşivi ortaya çıktı. Katılım sağladığı bir programda Acun Ilıcalı'nın yakın arkadaşlarından olan Esat Yontunç için, 10 - 15 senelik talebem sözlerini kullanmıştı. Adnan Oktar ile aynı karede görüntülenen Acun Ilcalı'dan aylar sonra yanıt geldi.

ANİ SICAKLIK ARTIŞI TERMOMETRELERİ ÇILDIRTTI ANİ SICAKLIK ARTIŞI TERMOMETRELERİ ÇILDIRTTI

Arşivlerden çıkartılan görüntülerde Adnan Oktar'ın "Tam bir kerata" diyerek Acun Ilıcalı'yı işaret etmesi dikkat çekti. Acun Ilıcalı'nın en yakın arkadaşı Esat Yontunç'un 10 - 15 senelik talebesi olduğunu söyleyen Adnan Oktar'ın sözlerine karşılık Acun Ilıcalı'dan ilk kez açıklama geldi.

Enver Aysever'in kanalına konuk olan Acun Ilıcalı, 19 - 20 yaşlarında Adnan Oktar'ın yanında olduğu itiraf etti. Servetinin Adnan Oktar'dan kaynaklandığına dair iddialara ise, "19-20 yaşındaydım. Annemlerin rahmetli olduğu bir dönem Adnan Hoca'yla görüşmüşlüğüm oldu, 1.5-2 yıl. Sonra aralarından ayrıldım” sözleriyle yanıt verdi.

Kaynak: HABER MERKEZİ