Cuma günü yapılan Cumhuriyet Halk Partisi Parti Meclisi Toplantısı’nda 30 yaşında ki Tamer Mandalinci Bodrum Belediye Başkan Adayı olarak atandı. 2019 yılı yerel seçimlerinde daha 25 yaşındayken Bodrum Belediyesi Meclis Üyesi olarak seçilen ve bu görevine devam eden Tamer Mandalinci seçildiği takdirde Bodrum Tarihi’nin en genç belediye başkanı olacak. Bodrum tarihinin en genç belediye başkan adayı olan Tamer Mandalinci’ye Bodrum Belediye Başkanı ve Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Aras sosyal medya hesabından destek açıklaması yaptı.

Bodrum Belediye Başkanı ve Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Aras yaptığı açıklamada “Değerli Muğlalılar, benim doğum günüm olan bugün; 2019 yılından günümüze Bodrum Belediye Meclisi Üyem ve Bodrum Belediye Başkan Vekilim olarak birlikte çalışmakta olduğumuz çok değerli kardeşim Tamer Mandalinci, "Bodrum Tarihinin en genç Belediye Başkanı” olmak üzere yola çıktı.. Yolu açık, sağlığı ve başarısı daim olsun.

BODRUM’DA OTOMOBİLLE MOTOSİKLET KAFA KAFAYA ÇARPIŞTI BODRUM’DA OTOMOBİLLE MOTOSİKLET KAFA KAFAYA ÇARPIŞTI

Bodrum Belediye Meclisi’nin en genç Meclis Üyesi olması nedeniyle; hakkındaki ön yargılı düşünceler eşliğinde göreve başlayan, sonrasındaki istikrarlı çalışkanlığı, nezaketi ve saygısıyla kalplerde taht kuran bu çok değerli kardeşimize güvenerek, CHP Bodrum Belediye Başkanlığı Adaylığı’nı layık gören Saygıdeğer Genel Başkanımız Özgür Özel’e ve çok değerli PM, MYK Üyelerimize, teşekkür ediyorum. Şimdi gücümüz tam, enerjimiz zirvede. İlk olarak, 31 Mart Seçimini tarihi bir farkla kazanacağız ve sonra, Muğla’yı hayallerine tek tek kavuşturacağız.

Gençliğin etkisi ile Büyükşehir yetkisinin buluşmasına, çok az kaldı” dedi.

Kaynak: Haber48