Muğla’nın Bodrum ilçesinde yaşanan ilginç bir olay, görenleri şaşkına çevirdi. Gümüşlük Mahallesi'nde yaşayan 40 yaşındaki F.A.I., psikolojik sorunları olduğu iddia edilerek evini ateşe verdi. Yangın hızla yayılırken F.A.I., önce evinin bahçesindeki bir motosiklete zarar verdi, ardından bahçeyi de yakmaya çalıştı.

869 1

JANDARMAYI KARŞISINDA GÖRÜNCE KUYUYA ATLADI

Olay yerine hızla itfaiye, sağlık ve jandarma ekipleri sevk edildi. Ekipleri gören F.A.I., paniğe kapılarak bahçedeki 25 metre derinliğindeki kuyuya atladı. İtfaiye ekipleri yangını söndürüp soğutma çalışmalarına devam ederken, jandarma ve itfaiye ekipleri yaralı adamı kuyudan çıkarmayı başardı.

54

BODRUM'DA PİYASAYA UYUŞTURUCU SÜRECEKLERDİ! ZEHİR TACİRLERİ İŞTE BÖYLE YAKALANDI BODRUM'DA PİYASAYA UYUŞTURUCU SÜRECEKLERDİ! ZEHİR TACİRLERİ İŞTE BÖYLE YAKALANDI

YARALI HALDE HASTANEYE KALDIRILDI

Başından ve vücudunun çeşitli yerlerinden yaralanan F.A.I., sağlık ekiplerince hemen hastaneye kaldırıldı. Yangının ve olayın detaylarıyla ilgili soruşturma devam ediyor.Bu olay, hem itfaiye ekiplerinin hızlı müdahalesi hem de jandarmanın cesur kurtarma operasyonuyla son buldu.

Editör: Haber48 Editör-2