BAŞKAN ADAYI SAATCI, NEŞESİNDE, KEDERİNDE VATANDAŞIN YANINDA! BAŞKAN ADAYI SAATCI, NEŞESİNDE, KEDERİNDE VATANDAŞIN YANINDA!

Fethiye Halkı yeni yıla Beşkaza Meydanı’nda girecek. Fethiye Belediyesi tarafından düzenlenen yeni yıl etkinlikleri kapsamında 30 Aralık Cumartesi akşamı saat 20.30’da Özgür Can Çoban, saat 22.30’da ise ünlü sanatçı Haluk Levent sahne alacak. 31 Aralık Pazar günü ise saat 21’de Gökhan Yağlı canlı dj performans sergileyecek. Fethiye’de 2023’ten 2024 yılına girerken Beşkaza Meydanı’nda sahnede Oğuzhan Asilkılıç olacak.  Ayrıca gece boyunca birçok etkinlik yine yeni yıl kutlaması için Beşkaza Meydanı’nı tercih edenleri coşturacak.
Düzenlenen etkinlikler ile ilgili olarak Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca “2024 yılını; Haluk Levent, Özgür Can Çoban ve Onur Asilkılıç’ın şarkılarına eşlik ederek karşılayacağız. 30-31 Aralık’ta Beşkaza Meydanı’nda düzenleyeceğimiz etkinliklerde, siz değerli yurttaşlarımızla bir araya gelmekten büyük mutluluk duyacağız. Hazır olun, unutulmaz yılbaşı etkinlikleri sizi bekliyor” dedi