Fethiye’de her yıl düzenli olarak kurulan ve geleneksel hale gelen Yılbaşı Pazarı bu yılda Beşkaza Meydanı’nda kuruldu. Cuma ve Cumartesi günü kurulacak olan Yılbaşı Pazarı Cumartesi günü havanın yağmurlu olmasından dolayı kaldırılarak Pazar günü yeniden kuruldu.

Fethiye’de her yıl Fethiye Turizm Tanıtım Eğitim Kültür ve Çevre Vakfı  (FETAV) ve Fethiye Belediyesi tarafından ortaklaşa olarak düzenlenen Fethiye Yeni Yıl Pazarı bu yılda Fethiye Beşkaza Meydanı’nda kuruldu. Büyük ilgi gören pazara yağmur bile engel olamadı. 15 Aralık Cuma ve 16 Aralık Cumartesi günü olmak üzere iki gün planlanan Yeni Yıl Pazarı Cumartesi günü havanın yağışlı olması nedeni ile 17 Aralık Pazar günü de kuruldu.

AMERİKALILARIN KIZILDERİLİLERE YAPTIKLARINI ŞİMDİ GÖCEK'TE YAPIYORLAR AMERİKALILARIN KIZILDERİLİLERE YAPTIKLARINI ŞİMDİ GÖCEK'TE YAPIYORLAR

Yeni Yıl Pazarı’nda düzenlenen çocuk etkinlikleri ve değişik gösterilerin yanı sıra kurulan stantlarda el emeği ürünler, hediyelik eşyalar, aksesuarlar, yiyecekler yer aldı.

Kaynak: HABER MERKEZİ