ALMANYA CUMHURBAŞKANI STEİNMEİER, KATAR'A İNİŞİNDE UÇAK KAPISINDA 30 DAKİKA BEKLEDİ ALMANYA CUMHURBAŞKANI STEİNMEİER, KATAR'A İNİŞİNDE UÇAK KAPISINDA 30 DAKİKA BEKLEDİ

Gazze'ye önelik saldırıların 46. gününde  İsrail  televizyon kanalı Channel 14'ün sunucusu, tüm dünya ülkelerini savaş ve soykırımla tehdit etti.

Sunucu Shai Golden, "Sizden kaç kişiyi öldüreceğiz, bedenlerinizi parçalara ayıracağız. Tüm öldürülen İsraillilerin intikamı için, hayatınızda görmediğiniz bir katliam olacak, tarihte şahit olmadığınız bir katliam olacak. Neler olacağını anlatıyorum size, haberiniz yoktur diye buradan söylüyorum. Aklınızın hayalinizin almayacağı soykırımları yaşayacaksınız. Biz geliyoruz, Gazze'ye, Lübnan'a, İran'a geliyoruz. Her yere geleceğiz. İsterse tüm dünya bizi boykot etsin, ABD dahil herkese kafa tutacağız. Siz ve destekçilerinizin arasından istediğimiz herkesi öldüreceğiz. rail zihniyeti böyledir, ister sosyal medyada birlik olun, ister Filistin sloganları atın, ağlayıp kendinizden geçin. Biz eninde sonunda sizi yok etmeye geleceğiz. Bu videoyu her yerde paylaşın." diyerek tüm dünyaya soykırım ve savaş tehdidi savurdu.

Kaynak: iha