TBMM Genel Kurulu’nda bütçe görüşmesi sırasında fenalaşarak yere yığılan Saadet Partisi Kocaeli Milletvekili Hasan Bitmez’in durumu ciddiyetini koruyor. Saadet Partisi lideri Temel Karamollaoğlu, Bilkent Şehir Hastanesi’nde tedavisi süren Bitmez’in son durumunu öğrenmek üzere beraberindeki heyetle ziyarette bulundu.

"ÇOK BÜYÜK BİR DEĞİŞİKLİK..."

BAŞKAN ADAYLARI, EMEKLİLER İÇİN BÜTÜN TUŞLARA BASIYOR! BAŞKAN ADAYLARI, EMEKLİLER İÇİN BÜTÜN TUŞLARA BASIYOR!

Hastane Başhekiminden bilgi alan Karamollaoğlu, yaptığı açıklamada, "Dünden bugüne çok büyük bir değişiklik yok. Bilinci yerinde değil henüz. İnşallah o da yerine gelir. Bugüne kadar devam ettirdikleri gibi aynı desteği devam ettirecekler. Bekleyip göreceğiz, ümit ederiz ki hem doktorlarımızın müdahalesi hem de yapılan dualarla Hasan Bey kardeşimiz normal hayata dönecek” dedi.

"DURUMU DAHA CİDDİ"

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca da "Solunum ve kalp akciğer pompası ile hayati fonksiyonları sağlanıyor. Genel durumu düne göre daha ciddi olduğunu söyleyebiliriz. Arkadaşlarımız, özellikle bütün branşlarla birlikte yakın takip ediyorlar. Ben tekrar geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum” şeklinde açıklamada bulundu.