Emel Müftüoğlu Bodrum'da Jet-Ski Kazası Geçirdi

Yaz ayında güzel havaları değerlendirmek için Bodrum'a giden başarılı şarkıcı ve oyuncu Emel Müftüoğlu, talihsiz bir kaza geçirdi. Tatilde jet-ski'ye binen Müftüoğlu, düşünce dizinde menisküs yırtığı oluştu.

Emel Müftüoğlu Bodrum'da Jet-Ski Kazası Geçirdi

Önceki gün AVM'ye geldiği araçtan arkadaşlarının yardımıyla inen ve aksayarak yürüyen Emel MüftüoğluBodrum'da geçirdiği kazada hakkında "2 hafta önce jet ski'den düştüm. O günden beri evde istirahat ediyorum. Oturmaktan sıkılınca bugün biraz hava almak istedim. Ameliyat olmadan ilaç tedavisiyle atlatmak istiyorum" dedi.

TEDBİRSİZ SOKAĞA ÇIKANLARA TEPKİ GÖSTERMİŞTİ

Müftüoğlu, pandemi döneminde yetkililerin uyarılarına rağmen dışarı çıkanlara isyan etmiş ve şu ifadeleri kullanmıştı: "Arkadaşlar haftalardır boşu boşuna evlere tıkıldık. O kadar çok insan sokakta ki bizim evde oturmamızın hiç bir önemi yok, bu kadar dolaşan insan varken. Halbuki herkes anlayışlı olup durumun ciddiyetinin farkına varsaydı şu anda neredeyse atlatmıştık. İlla başımızda bir çoban bizi ağıllara sokana kadar uğraşacaksınız. Bu nasıl bir cehalet, süreyi uzatıyorsunuz. 'Bana bir şey olmaz' diyorsunuz. Bu nasıl bir egoistlik. Valla sopayı alıp çıkacağım sokağa, falakaya yatıracağım dolaşanları. Unutmayın bir kova suyla sönecek yangını gecikince bir tanker suyla söndüremezsiniz."

Kaynak: Hürriyet

Haber48


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner7