Yıldız Tilbe'nin Konserleri İptal Edildi!

Yaptığı paylaşımda "Aşıyı da PCR'ı da reddediyorum" sözleri ile aşı karşıtı açıklamalar yapan ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe'nin 18 Eylül'de Kıbrıs'ta vereceği konser iptal edildi.

Yıldız Tilbe'nin Konserleri İptal Edildi!

Korona virüs salgınına karşı alınan tedbirler kapsamında 6 Eylül itibari ile konser ve etkinlik alanlarına katılacak kişilerin aşı veya PCR testi yaptırmasının zorunlu hale getirildi. 55 yaşındaki Yıldız Tilbe ise Twitter hesabından yaptığı paylaşımlarla aşıya ve PCR testine karşı olduğunu duyurdu.

Aşı karşıtı paylaşımları ile çok konuşulan Yıldız Tilbe'nin 18 Eylül'de Kıbrıs'taki bir otelde vereceği konserin de iptal edildiği iddia edildi.

Tilbe, aşı ve PCR testi ile ilgili yaptığı paylaşımlarda şöyle yazmıştı:

"Aşıyı da PCR'ı da reddediyorum. Allah'ın dediği olur. İsteyen aşı olur istemeyen olmaz bu insanın tercih hakkıdır. Tüm yasaların kanunların üstündedir. İnsanın kişilik hakları dokunulmazdır. Konsere gidenlere PCR zulümden başka bir şey değil. Sinemada film izlemek için seyahat için PCR testi yapmak zulümdür. Ben kendi konserime giderken PCR testi olacağım, olmam ki. PCR da aşı da olmayacağım, çalışmam yasaklanacak mı, çalışamayacak mıyım? Benden uzak durun gerçekten." 

Kaynak: Hurriyet

Süleyhan Avşar


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER