Cumhur İttifakı daha önce Fethiye’de MHP adayıyla seçime gitme kararı almıştı. Alınan bu karar ile beraber MHP’nin aday belirleme süreci başlamıştı. MHP içerisinde birçok isim konuşulduktan sonra MHP’nin Fethiye Belediye Başkan Adayı, AK Parti’den Fethiye Belediye Başkan Aday Adayı olan Muhammet Kökten oldu.

Muhammet kökten sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada “Öncelikle sizlere sevgi ve saygılarımı sunarak, Cumhur İttifakı çatısı altında Fethiye Belediye Başkan adaylığı için yola çıkmış olmanın heyecanını ve sorumluluğunu taşımanın gururunu yaşıyorum. Bu süreçte bir araya geldiğimiz değerli hemşerilerimden aldığım destek ve güçle, Cumhuriyetin ve Cumhur İttifakı'nın bir ferdi olarak sizlere hizmet etmek için kararlı bir şekilde yola çıkıyorum.

"DAHA GÜÇLÜ VE GÜVENLİ FETHİYE İNŞA ETMEK İÇİN..."

Bugüne kadar ortaya koyduğum projeleri, Cumhur İttifakı çatısı altında daha güçlü ve etkili bir şekilde hayata geçirmek üzere hazırlıklarımızı tamamladık. Yerel yönetimdeki deneyimim ve birikimimle, Fethiye'nin potansiyelini en iyi şekilde değerlendirecek ve yaşam kalitesini artıracak projeleri sizlere sunmaya hazırım.

FETHİYE’DE EKİPLER HAREKETE GEÇTİ! SÜRÜCÜLERİ ‘ÖNCELİK’ İÇİN UYARDI FETHİYE’DE EKİPLER HAREKETE GEÇTİ! SÜRÜCÜLERİ ‘ÖNCELİK’ İÇİN UYARDI

Birlikte daha güçlü ve daha güvenli bir Fethiye inşa etmek için var gücümle çalışacağımı belirtmek isterim. Yerel yönetimde şeffaf, katılımcı ve etik bir anlayışla hareket ederek, her kesimin taleplerini dinleyecek ve çözüm odaklı projelerle Fethiye'yi daha da ileri taşıyacağız.

Fethiye'nin eşsiz doğası, zengin kültürü ve misafirperver insanlarıyla bu güzel şehri daha yaşanabilir ve sürdürülebilir kılmak için Cumhur İttifakı'nın gücünü arkamıza alarak, birlikte elde edeceğimiz başarıların gururunu yaşayacağımıza inanıyorum. Saygı ve selamlarımla” dedi.