Gelecek sezon TFF 3. Lig 2. Grup’ta mücadele edecek olan Muğlaspor, maçlarını kendi stadında oynayabilmek için yoğun bir çalışma sürecine giriyor. Milletvekili Kadem Mete, stadyumun yenilenmesi için önümüzdeki hafta çalışmalara başlanacağını ve sezona yetiştirilmesi için sürecin hızlandırıldığını açıkladı.

ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA ÇALIŞMALAR BAŞLIYOR

Mevcut stadyumda öncelikle açık tribünün yıkımı yapılacak ve ardından çelik tribün inşasına geçilecek. Yeni tribün, 16 sıra yüksekliğinde inşa edilecek ve altına çok amaçlı salonlar ile soyunma odaları yapılacak. Ayrıca, stadyumun tartan pisti de yenilenecek.

PİST  YENİLENİYOR

OYUNCAK KÜTÜPHANESİ'NDEKİ DRAMA ATÖLYESİ ÇOCUKLARIN GELİŞİMİNE KATKI SAĞLIYOR OYUNCAK KÜTÜPHANESİ'NDEKİ DRAMA ATÖLYESİ ÇOCUKLARIN GELİŞİMİNE KATKI SAĞLIYOR

Milletvekili Mete, stadyumun daha kullanışlı hale getirileceğini ve farklı spor branşlarının da yapılabileceği şekilde planlandığını belirtti. Bu kapsamda, Salı günü Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak ile görüşme gerçekleştireceğini söyledi.
Muğlaspor taraftarları, bu yeniliklerle birlikte yeni sezonda takımlarını modern bir stadyumda destekleme fırsatı bulacak.

Editör: Haber48 Editör-2