6 Kişiden oluşan A Milli Bisiklet Takımı'nın 4 sporcusunun Muğla’dan davet edilmesinin kendileri için büyük bir onur olduğunu söyleyen Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürü Kazım Açıkbaş şöyle konuştu:

SEYDİKEMER'DE FECİ KAZA! İKİ OTOMOBİL ÇARPIŞTI! 7 KİŞİ.. SEYDİKEMER'DE FECİ KAZA! İKİ OTOMOBİL ÇARPIŞTI! 7 KİŞİ..

"Geçtiğimiz ay Adem Can Ateş ve İsmail Ozan Aşılıoğlu’nu Milli Takıma göndermiştik ardından Nurettim Emre Oruç ve Barış Akkoyun isimli sporcularımız da Milli Takım'a davet edildiler.  Hafta sonu önemli bir yarışta ülkemizi ve ilimizi temsil edecekler.,

"SPORCULARIMIZA ORTAM SAĞLAYIP DESTEKLİYORUZ"

Biliyorsunuz Bisiklet A Milli Takımı 6 sporcudan oluşuyor. 4 ünün Muğla’dan olması bizim için büyük onur, başta İl Temsilcimiz olmak üzere Antrenörlerini ailelerini ve pek tabi sporcularımızı yürekten kutluyorum. Hafta sonu inanıyorum ki Milli Formayı başarı ile terletecekler. Bizler sporcularımıza uygun ortamı sunup destekliyoruz gerisi onların azim ve disiplinine kalıyor bisiklet sporunda kısa sürede geldiğimiz nokta sporcularımızın başarıları bizler mutlu ediyor."

"DAVET BİZİM İÇİN ÇOK HEYECAN VERİCİ"

Geçtiğimiz yıl Milli Takım kampına katıldığını ama yarış kadrosuna giremediğini belirten Muğla Karya SK Bisiklet Takımı sporcusu ve aynı zamanda Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Öğrencisi olan Nurettin Emre Oruç ise "Bu sene Yarış kadrosuna davet edilmek bizler için çok heyecan verici, destek veren herkese çok teşekkür ediyorum. Umarım güzel haberlerimizi sizlere ileteceğiz." dedi.

Kaynak: Haber48