Ortaca Belediye Başkanı Evren Tezcan ve Belediye Meclis Üyeleri, belediyeye ait araç ve gereçlerin bakımının yapıldığı Ortaca Belediyesi Kademesi’ne bir ziyaret gerçekleştirdi. Ziyaret sırasında, Başkan Tezcan ve beraberindeki heyet, işçilerle bir araya gelerek onların sorunlarını dinledi ve sohbet etti.

"İŞÇİLERİMİZİN ÇALIŞMA ŞARTLARINI İYİLEŞTİRMEK BİZİM İÇİN ÖNEMLİ"

Başkan Tezcan, ziyaretin ardından yaptığı açıklamada, “Belediyemizin hizmet kalitesini artırmak için çalışanlarımızın emeği büyük. Onların çalışma şartlarını iyileştirmek ve moralini yükseltmek bizim için önemli” dedi.

MUĞLA’DA İZTUZU PLAJI’NA YASAKLI SAATLERDE GİRENLERE BÜYÜK CEZA MUĞLA’DA İZTUZU PLAJI’NA YASAKLI SAATLERDE GİRENLERE BÜYÜK CEZA

SENDİKA SEÇİMİ: SEÇİLECEK TEMSİLCİLERLE DAHA GÜÇLÜ İLETİŞİM MESAJI

Ayrıca, Dal-Bel Günübirlik Turizm Hizmetleri çalışanlarının bağlı olduğu Belediye-İş Sendikası’nın işçi temsilcisi seçimlerinde, Başkan Tezcan çalışanlara kolaylıklar dileyerek desteklerini ifade etti. Seçimlerin huzurlu ve adil bir ortamda gerçekleşmesini temenni eden Tezcan, “Çalışanlarımızın seçecekleri temsilcilerle birlikte daha güçlü bir diyalog ve iş birliği içinde olacağımıza inanıyorum” şeklinde konuştu.

Ortaca Belediyesi’nin hizmetlerinin daha da iyileştirilmesi için el birliğiyle çalışılacağının altını çizen Başkan Tezcan, tüm çalışanlara teşekkürlerini iletti.