Ortaca Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından yol bakım, düzenleme ve yenileme çalışmaları yanı sıra Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından da parkların bakım ve onarımı, yeşil alanların temizlik çalışmaları devam ediyor.

Ortaca Belediyesi gelen kış ayına hazırlıksız yakalanmamak için çalışmalarına devam ediyor. Ortaca’nın birçok mahallesinde belediyeye bağlı tüm ekipler çalışmalarını yürütürken Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından Gökbel İztuzu Yolu, Eskiköy Mahallesi 1411. Sokak, Eskiköy Mahallesi 1401. Sokak, Eskiköy Mahallesi 1418. Sokak, Eskiköy Mahallesi 1417. Sokak, Çaylı Mahallesi Kayaderesi Mevkii Bent Yolu, Okçular Mahallesi Aydın Sokak, Okçular Mahallesi 1133. Sokak,  Dere Sokak, Karaburun Mahallesi 569. Sokak, Karaburun Mahallesi 501. Sokak, Terzialiler Mahallesi 288. Sokak’ta devam ederken tüm cadde ve sokaklarda ise yağmur suyu olukların yıkanması çalışması devam ediyor.

ORTACA’DA KIZLARA İSTİSMARDA BULUNAN ŞAHIS İLE ANNE ADLİYEYE SEVK EDİLDİ ORTACA’DA KIZLARA İSTİSMARDA BULUNAN ŞAHIS İLE ANNE ADLİYEYE SEVK EDİLDİ

Ortaca Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekipler ise  parkların bakım ve onarımı, yeşil alanların temizlik çalışmalarına devam ediyor.

Kaynak: HABER MERKEZİ