Devlet Opera Balesi Genel Müdürü ve Genel Sanat Yönetmeni Tan Sağtürk ve Devlet Tiyatroları Genel Müdürü Tamer Karadağlı, TBMM'de Kültür ve Turizm Bakanlığı 2024 yılı bütçelerinin görüşmelerini izledi.
TBMM Genel Kurulu, Meclis Başkanvekili Gülizar Biçer Karaca başkanlığında toplandı. Genel Kurul'da, Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının 2024 yılı bütçelerinin görüşmelerine başlandı. Devlet Opera Balesi Genel Müdürü ve Genel Sanat Yönetmeni Tan Sağtürk ve Devlet Tiyatroları Genel Müdürü Tamer Karadağlı da TBMM'de görüşmeleri yakından takip etti.

"SANATÇILAR O KOLTUKLARA ÇOK YAKIŞTI"
Devlet Opera Balesi Genel Müdürü ve Genel Sanat Yönetmeni Tan Sağtürk de genel kurula katıldı. Devlet Tiyatroları Genel Müdürü Tamer Karadağlı da genel kurula katılarak görüşmeleri izledi. İki sanatçının görüntüsü ise sosyal medyanın gündemine oturdu. İki sanatçının görüntüsü ise sosyal medyanın gündemine oturdu. İkilinin görüntüleri için "Sanatçılar o koltuklara çok yakıştı" yorumları yapıldı.

SOKAKTA KURBAN KESİMİNİN CEZASI YÜZDE 59 ARTTI SOKAKTA KURBAN KESİMİNİN CEZASI YÜZDE 59 ARTTI

Tamer Karadağlı 11 Ağustos'ta Devlet Tiyatroları Genel Müdürü, Tan Sağtürk ise 15 Eylül'de Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürü olarak atanmıştı

Kaynak: HABER MERKEZİ