AK Parti Muğla Milletvekili Yakup Otgöz, Fethiye programına ilişkin açıklama yaptı. Açıklaması şöyle: “Bir aydır sahadayız. Ayak basmadık yer bırakmadık. 13 ilçemizde de CHP’li Muğla Büyük Şehir Belediyesi’ne bir kızgınlık, kırgınlık var. Hemşerilerimiz, 25 yıldır CHP’li Belediye tarafından yönetilen Muğla’da artık bir değişim istiyor. Muğla’yı AK Belediyecilikle, gerçek belediyecilikle buluşturmak istiyor.

Aydın Ayaydın Başkanımız ve bir birinden başarılı 13 adayımızla biz hazırız ve kararlıyız. Muğla’mıza ve 13 ilçemize devasa yatırım ve projelerimiz hazır. Muğla, 25 yıllık uyku döneminden uyanacak. 1 Nisan sabahı Muğla’da güneş bir farklı doğacak…

Çevreden, imara, altyapıdan kanalizasyona, içme suyundan trafik ve ulaşıma kadar sorunlar yumağına dönen Muğla’mızda sorunları bir bir çözeceğiz.

Cumhur İttifakı ile yönetilen 7 ilçemizle CHP’li belediyeler tarafından yönetilen 6 ilçemiz arasında, yatırım hizmet, plan ve projeler arasında büyük bir fark var. Cumhur İttifakı Belediyeleri açık ara önde. Hemşerilerimizin memnuniyeti üst düzeyde. Bunu gören hemşerilerimiz, 13 ilçede de Cumhur İttifakı’na ilgi göstermektedir.

Hedefimiz 13 ilçemizi de AK Belediyecilikle buluşturmaktır… Bunu başaracağımıza da inancımız tamdır. Turizmi, denizi, kumu, güneşi, doğası, çevresi, tarihi, kültürü, sanatı, tarımı ve ekonomisi ile daha yaşanabilir bir Muğla’yı hep birlikte inşa edeceğiz.

FETHİYE'DE EN ACI ZİYARET! FETHİYE'DE EN ACI ZİYARET!

Hemşerilerimizin sağduyunuza güveniyoruz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın vizyonu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin devlet adamlığı ile Muğla’yı iktidarla buluşturacağız.”