AK Parti Muğla Milletvekili Yakup Otgöz, saha çalışmalarına Dalaman, Köyceğiz ve Datça’da devam ediyor.  Milletvekili Yakup Otgöz,  Dalaman, Köyceğiz ve Datça’da teşkilatlarla toplantı yaptı. Muhtarlarla, esnafla ve vatandaşlarla buluştu. Kahve toplantıları yaptı, iftar programlarına katıldı.

VATANDAŞLARIN TALEPLERİNİ DİNLEYİP ANKARA'YI ARADI

FIRTINA HANGİ SAATLERDE ETKİLİ OLACAK? FIRTINA HANGİ SAATLERDE ETKİLİ OLACAK?

Teşkilatların, muhtarların ve vatandaşların talep ve şikâyetlerini dinleyen Milletvekili Otgöz, çözümleri için anında ilgili müdürleri, Bakan ve Bakan Yardımcılarını arayarak görüşmeler yaptı.

"1 NİSAN SABAHI MUĞLA'MIZ İÇİN YEPYENİ BİR BAŞLANGIÇ OLACAK"

Otgöz, saha çalışmalarına ilişkin yazılı açıklama yaparak şunları kaydetti:

"TBMM yerel seçimler için ara verdiği günden beri, Muğla’nın ilçelerini adım adım geziyoruz. Sivil toplum kuruluşlarımız ile muhtarlarımızla, hemşerilerimizle sürekli bir araya geliyoruz. Taleplerini takip edip bir bir çözüyoruz.

1 Nisan sabahı Muğla’mız için yeni bir başlangıç olacak… 25 yıldır Muğla’yı yöneten CHP’li Belediye için artık alarm zilleri çalıyor. Asli işini yapmayanlar gidecek,  yerine işini hakkıyla yapacak AK Belediyecilik gelecek.

"MUHALEFETİN ELİNDEKİ BELEDİYELERİ DE ALMAK İÇİN..."

Biz yeni projelerimizle,  icraatlarımızla, Aydın Ayaydın Başkanımız ve 13 İlçe Başkan Adayımızla seçimlere hazırız. Muhalefetin elindeki belediyeleri de almak için gece gündüz çalışıyoruz.

AK Parti olarak Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde yatırımlarımıza, hizmetlerimize devam ediyoruz.

"SEYDİKEMER-ÇAVDIR YOLUNUN İNŞAATINI HIZLANDIRIYORUZ"

Biz vaat etmiyoruz… İcraat yapıyoruz…  Muğla’mıza yeni bir Muğla daha eklemeye çalışıyoruz. Yeni kavşak, yol, altyapı,  içme suyu, tarım, turizm, kültür, spor, gençlik, kadın,  aile ve  çocuk projelerimizle gümbür gümbür geliyoruz.

Seydikemer – Çavdır yolunun inşaatını hızlandırıyoruz.

Muğla Eğitim Araştırma Hastanesi’ne yapılacak ek bina ile şehir hastanesi konsepti haline getiriyoruz.

Fethiye’ye 500 yataklı yeni hastane planladık.

Muğla’mıza, yeni spor tesisleri, gençlik merkezleri kazandırıyoruz.

"BODRUM'UN İÇME SUYU SORUNUNU ÇÖZMEK İÇİN PROJELERİMİZ HAZIR"

Bodrum’un içme suyu ve trafik sorununu çözmek için projelerimiz hazır.

Muğla şehir stadı için de yeni bir proje hazırladık.

Marmaris Devlet Hastanemizin açılışını da önümüzdeki günlerde yapacağız.

Tarihi ve kültürel mirasın turizme kazandırılması ve Muğla turizminin 12 aya yayılması için çalışıyoruz.

Portakal, limon, mandalina, nar ve bal başta olmak üzere Muğla’mızın tarımsal ürünlerinin daha iyi değerlendirilmesi için projelerimiz hazır.

Hemşerilerimiz bize inanmaya, güvenmeye devam etsin. Yaparsa yine AK Parti yapar düsturu ile hemşerilerimizin refahı ve huzuru için çalışmaya devam ediyoruz."