Edinilen bilgiye göre, Birsen Deveci yönetimindeki 49 FP 270 plakalı otomobil, Sakartepe rampası seyir terasına gelmeden önceki son virajda sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu 70 metrelik uçuruma yuvarlandı.

KADIN GÜVENLİK GÖREVLİSİ AMİRİ TARAFINDAN DARP EDİLDİ KADIN GÜVENLİK GÖREVLİSİ AMİRİ TARAFINDAN DARP EDİLDİ

Kazayı gören vatandaşlar 112 Acil Çağrı Merkezine bilgi vermesi üzerine bölgeye, 112 ambulans, Büyükşehir Belediyesi İtfaiye, Jandarma, polis ekipleri sevk edildi.

SÜRÜCÜYÜ AFAD EKİPLERİ KURTARDI

Arazinin sarp arazi olması nedeniyle sağlık ekipleri yaralıyı alamayınca UMKE ve AFAD ekiplerinden yardım istendi. Bölgeye UMKE ve AFAD ekipleri sevk edildi. Araç içinde sıkışan sürücü Birsen Deveci, UMKE, AFAD ve İtfaiye ekipleri tarafından kurtarılarak karayolundan sarkıtılan ip yardımı ile yukarı çekildi.

Yaklaşık bir saatlik bir kurtarma çalışmasının ardından araç sürücüsü 65 yaşındaki Birsen Deveci kurtarıldıktan sonra 112 ambulans ekiplerine teslim edildi.

Yaralı kadın Muğla Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildi. 65 yaşındaki yaralı kadının durumunu iyi olduğu öğrenildi.

Sakar rampasında araç 70 metrelik uçuruma yuvarlandı

Kaynak: İHA

MENTEŞE'DE MOTOSİKLET OTOMOBİLE GİRDİ! KAZADA 2 KİŞİ YOLA SAVRULDU MENTEŞE'DE MOTOSİKLET OTOMOBİLE GİRDİ! KAZADA 2 KİŞİ YOLA SAVRULDU

Editör: Haber48 Editör