GENİŞ KATILIM VARDI

MUĞLA İLÇESİNDEN DÜNYAYA 2 ÜRÜN! İŞTE O ÜLKELER MUĞLA İLÇESİNDEN DÜNYAYA 2 ÜRÜN! İŞTE O ÜLKELER

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün partisinin Muğla mitingine katıldı. Çok sayıda vatandaşın katıldığı mitinde, AK Parti Genel Başkanvekili Efkan Ala, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Nihat Zeybekci, Fatma Betül Sayan Kaya ve Çiğdem Karaaslan, Büyükşehir Belediye Başkan adayı Aydın Ayaydın'ın kızı AK Parti İstanbul Milletvekili Derya Ayaydın, AK Parti Muğla milletvekilleri, MHP Muğla İl Başkanı Oğuz Akarfırat, Ortaca Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Alim Uzundemir de yer aldı.

AFİŞLERLE SÜSLENDİ

Miting alanında, "Bir lider var yanımızda, inandığımız yolda baş koyduk davamıza", "Dere tepe gideriz, kapı kapı gezeriz, yorulmak nedir bilmeyiz" sloganları ile adayların tanıtım afişlerine yer verildi.

ADAYLARI TEK TEK ÇAĞIRDI

Erdoğan konuşmasının sonunda, Cumhur İttifakı Muğla Büyükşehir Belediye Başkan adayı Aydın Ayaydın ile ilçe belediye başkan adaylarını sahneye çağırarak, vatandaşları selamladı.

ORTACA’YA ÇAĞ ATLATAN BAŞKAN

Erdoğan’ın sahneye çağırdığı isimlerden biri de Ortaca Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Alim Uzundemir idi. Erdoğan, Ortaca’da yaptığı çalışmalarla Ortaca’nın çehresini değiştiren, 7’den 70’e herkesin takdirini kazanan Başkan Uzundemir’in elini havaya kaldırdı ve tanıtımını gerçekleştirdi.