Doç. Dr. Mehmet Günlük, Muğla Üniversitesi’ndeki öğretim görevliğinden istifa ederek CHP’den Milas Belediye Başkanlığı için adaylık başvurusunun ardından çalışmalarına başladı. 

Hafta sonu programı çerçevesinde Milas Belediyesi’nin çeşitli birimlerinde çalışan personelle buluştu. Bu görüşmelerde, belediye çalışanlarının çalışma koşulları ve belediyenin mevcut projeleri hakkında bilgi alışverişinde bulundu.

ESNAFI ZİYARET ETTİ

Daha sonra Milas’ın çeşitli mahallelerinde faaliyet gösteren esnafları ziyaret eden Doç. Dr. Günlük, esnafların işletmeleri, ekonomik durumları ve yerel ekonomiye dair görüşlerini dinledi. Esnafların karşılaştıkları zorluklar ve beklentileri hakkında da bilgi toplayan Günlük, çalışan üreten ve halka hizmet veren herkesin mutlu olduğu daha yaşanabilir bir Milas hayali olduğunu belirterek destek istedi.

"KAFAMIZA DA YAZIYORUZ"

MİLAS’TA YAŞLI KADIN EVİNDE ÖLÜ BULUNDU, YAKINLARI YIKILDI MİLAS’TA YAŞLI KADIN EVİNDE ÖLÜ BULUNDU, YAKINLARI YIKILDI

Dr. Günlük, gerçekleştirdiği her ziyarette vatandaşın talep ve şikayetlerini topladığını belirten Doç. Dr. Mehmet Günlük, "Vatandaşımızın olumlu ya da olumsuz her türlü görüş ve önerisini sadece notlara değil aynı zamanda kafamıza da yazıyoruz. Topladığımız bu bilgileri değerlendirip yerel yönetim politikalarımızı şekillendirmede kullanmayı hedefliyoruz" diye konuştu.