tv100'ün ses getiren programı Kübra Par'la Farklı Açılar'da gazeteci Gürkan Hacır verdiği kulis bilgisinde Aydın Ayaydın'ın AK Parti'nin Muğla Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak bu pazar günü açıklanacak listede yer alacağını söyledi.

Marmara Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Barış Doster, Bizim TV Genel Yayın Yönetmeni Şaban Sevinç, gazeteci Gürkan Hacır, Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet, Ülke TV Genel Yayın Yönetmeni Hasan Öztürk, hukukçu Bışar Özbey, Kübra Par'la Farklı Açılar'a konuk oldu. 31 Mart'ta yapılacak olan yerel seçimler programda masaya yatırıldı.

"AYDIN AYAYDIN AK PARTİ MUĞLA ADAYI OLACAK"

Hacır "Biz geçtiğimiz pazartesi günü Taksim Meydanı programında Barış Yarkadaş, AK Parti kulislerinden bir bilgisi açıklamıştı. Muğla Büyükşehir Belediye Başkan adayının Profesör Aydın Ayaydın olacağını açıklamıştı. Aynı kaynaktan gelen bir bilgiyi ben de teyit ediyorum. Pazar günkü açıklanacak listede Aydın Ayaydın’ın AK Parti’nin Muğla Büyükşehir Belediye Başkan adayı olacağını söyleyebiliriz." ifadelerine yer verdi.

CHP’NİN ‘PROJESİZ’ ORTACA ADAYI TEZCAN, ANCAK 6 DAKİKA KONUŞABİLDİ CHP’NİN ‘PROJESİZ’ ORTACA ADAYI TEZCAN, ANCAK 6 DAKİKA KONUŞABİLDİ

AYDIN AYAYDIN DOĞRULAMIŞTI

Öte yandan, Ayaydın, AK Parti’den aday gösterileceğine ilişkin iddialara, “Cumhurbaşkanı 1.5 ay önce bana, Devlet Bahçeli’nin de olumlu görüşü ile yaptığı adaylık teklifini arkadaşlarımla istişareler yaparak kabul ettim” demişti.

CHP KALESİNİ KAYBEDER Mİ?

Bütün bu gelişmeler sonrasında Aydın Ayaydın’ın ismi açıklanacak gibi gözüküyor. Ayaydın, yıllardır CHP’nin kalesi olarak görülen Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin AK Parti’ye kazandıracak mı? CHP kalesini kaybedecek mi? Bütün bu soruların cevabı 31 Mart akşamı netleşecek.